Belum Menjadi Ahli?

Menu Utama

Login
Username:

Password:

Remember me

Lost Password?

Register now!

Carian

Siapa di Sini
41 user(s) are online (29 user(s) are browsing Forum)

Members: 0
Guests: 41

more...

Members Baru
MHenderso 2014/4/20
HAngela 2014/4/20
mlyuki 2014/4/18
TSteinmet 2014/4/17
HNoyes 2014/4/17
HCaple 2014/4/16
tikarasha 2014/4/16
Snowball99 2014/4/16
S9069 2014/4/15
JOgle 2014/4/14

Loading

Browsing this Thread:   1 Anonymous Users

(1) 2 »

BREAST PAD
Kenalan Baru
Info
Salam...
mommies...
da 9 bulan saya guna breast pad brand BEBE.. sbb murah n kualiti..
pada saya lah..
tapi... masalahnya.. da seminggu saya carik, da x dpt carik.. da x de stok kata juruajual..
pening saya..
mmg ada brand lain @ disposable.. tp lbh mahal n x praktikal.. pada saya lah..

ada x mommies lain tau kat ne ader jual..??
biasenye saya dpt di Econsave sg.buloh..
mintak tolong ye..

Posted on: 2009/3/30 14:32
Create PDF from Post Print Facebook Twitter Google Buzz Linkedin Stumbleupon FriendFeed Del.icio.us Digg Reddit Technorati

Re: BREAST PAD
Kenalan Baru
Info
ha ah...samelah kiter... saya pon guner cap BEBE sb paling banyak n paling murah... ;) buat aper beli yg mahal, kan nak buang jugak..... (b4 nih pernah try yg jenis basuh...tp.... maleh lah plak....heheh) em, saya slalu beli kat jusco jer...rasernyer semua jusco ader......

Posted on: 2009/3/30 16:09
Create PDF from Post Print Facebook Twitter Google Buzz Linkedin Stumbleupon FriendFeed Del.icio.us Digg Reddit Technorati

Rakan Karib
Info
Mother Care punya breast pad murah... 100 pieces for RM38. saya memula guna BEBE gak.. sekali tgk mother care lagi murah... mother care mid valley ada stok breast pad tue.. and kalau nk gak

Posted on: 2009/3/30 16:52

Kenalan Baru
Info
thanks mommies...
nnt weken la nk gi jusco..
ari tuh da bli pureen.. sbb stok da nk abis..
kene cr gak BEBE or mothercare tuh..
a'way thanks mommies again..

Posted on: 2009/4/1 10:06

Rakan Rujuk
Info
saya xpernah pakai breastpad..xpernah leak..evry 3hours pump..
ker.. sebab susu saya memang xbanyak macam mommies lain?
hmmm....

Posted on: 2009/4/1 13:02

R.U.M.A.H.K.A.M.I

Kenalan Baru
Info
i pun pakai BEBE.. selalu beli kat GUARDIAN.. but i agree, brand ni susah kugak nak jumpa. Hr tu stock GUARDIAN abis, i beli brand FIFFY yg harganya lebih sket but performance sama..

Posted on: 2009/4/8 16:54

Kenalan Baru
Info
me also guna bebe...kt econsave byak jual...guardian kdg2 tak der stock....bebe ni harga die murah & rasanya isi paling banyak compare to other..sebab pikir bende ni just pakai buang jer...so berjimatlah...

Posted on: 2009/4/8 16:58

Rakan Karib
Info
tumpang tya mommies sumer..
which one is better n untung, yg washable @ disposable..
b4 this sy beli washable brand maternity care, 6pcs rm36..tak smp sebulan, jahitan dah koyak, n leaking gler..then beli pulak washable brand fabulous mom 6pcs rm29.90..yg ni mcm a bit nipis..sbb bila skali let down, tros singgah kat bra..2nd let down, abes baju basah..tp owner tu kata quality dia sama mcm medela bpad..
klo tido mlm, bby tak nenen, bgn tido mesti big spot kat atas tilam..leaking gler..tp sy bkn jenis byk susu sbb tiap kali pam dpt sket je..means prob kat bpad la kan? nak gak cari bpad yg tak cpt leak, tp murah..tak kisah la yg washable @disp..ada sesapa boleh bantu?

Posted on: 2009/4/16 11:56

Rakan Karib
Info
mama_kai,
stakat ni wawa dh try Avent, Pureen, Anakku & Bebe (sume disposable) dan wawa sgt berpuas hati dgn Avent & BEBE
reason...
1. Mmg tak leaking (sbb wawa klu tak pam & ade let down, mmg basah teruk)
2. xberbau

Wawa tak igt try brand mn, tp berbau masam ckit...skrg guna BEBE, ok la..berpuas hati, tiap kali blk keje berat je breast pad tu, tp tak leaking.

Posted on: 2009/4/16 12:07

Kenalan Baru
Info
to mama_kai..

ape kate u try breast pad tollyjoy.. areen pon dh guna macam2 bp yg ade kt market.. Pureen, Avent, Annakku n skarang Tollyjoy..so far ni areen puas hati dgn brand ni,rase harganya affordable ....cubalah..

Posted on: 2009/4/29 15:53

(1) 2 »

You can view topic.
You cannot start a new topic.
You cannot reply to posts.
You cannot edit your posts.
You cannot delete your posts.
You cannot add new polls.
You cannot vote in polls.
You cannot attach files to posts.
You cannot post without approval.
You cannot use topic type.
You cannot use HTML syntax.